Obecność w Internecie jest istotnym elementem budowania wizerunku marki – strony internetowe to wizytówka firmy, która informuje odbiorców o zakresie działalności, danych kontaktowych oraz podejściu do klienta. My ten wizerunek budujemy od podstaw specjalnie dla Ciebie.

Projekt strony internetowej powinien uwzględniać jej najważniejsze cechy: funkcjonalność i czytelność. Aby klient, który na nią trafia, mógł dokonać zakupu, zapisał się do newslettera itp., musi mieć łatwy dostęp do wszystkich podstron witryny, dlatego dbamy o to, aby informacje zawarte na niej były łatwe do odnalezienia. Projektowanie stron WWW to przede wszystkim przejrzysta nawigacja, dopracowana szata graficzna (pod konkretną branżę i działalność) oraz intuicyjny układ serwisu.

Projekty stron WWW zakładają tworzenie nowoczesnych witryn, które będą responsywne (będą wyglądać tak samo dobrze zarówno w przeglądarkach stacjonarnych, jak i na urządzeniach mobilnych) oraz połączone z profilami w mediach społecznościowych (nowa aktualność w serwisie będzie udostępniana też w social mediach). Zaprojektujemy dla Ciebie dynamiczne serwisy internetowe z użyciem zaawansowanych technologii aktywnych: xHTML, CSS, Java Script, PHP, AJAX, MySQL czy Flash.

Zajmujemy się również rejestracją domen internetowych oraz wdrażamy klientów w program do ich obsługi – CMS (Content Management System) – który pozwoli na swobodne zarządzanie treścią, wprowadzanie zmian w obrębie szaty graficznej (układ menu), dodawanie zdjęć, multimediów i nowych funkcji, utrzymanie oraz aktualizację serwisu WWW. Dla naszych klientów obsługujemy też hosting i wszystkie działania w zakresie udostępniania usług internetowych zarówno na terenie Poznania, Bydgoszczy (siedziby firmy), jak i całego kraju.

WIĘCEJ NA TMPWEB.PL 

baner TMPWEB