Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie, dzięki którym obsługa informatyczna, którą realizujemy, zawsze jest wsparciem wspomagającym rozwój przedsiębiorstw prowadzonych przez naszych Klientów. Outsourcing IT pozwala bowiem na pozostawienie w rękach ekspertów kluczowych kwestii związanych z funkcjonalnością, płynną pracą oraz bezpieczeństwem narzędzi technologicznych, z których korzystamy. Usługa ta wiąże się z przekazaniem sprzętu komputerowego oraz infrastruktury sieciowej pod całkowitą opiekę firmy zewnętrznej, a konkretnie – zespołu ekspertów TMP. W praktyce taka współpraca oznacza dla Państwa m.in. stałą współpracę z grupą specjalistów oraz znaczną redukcję kosztów.

Dynamiczny rozwój Państwa firmy wiążę się z koniecznością panowania nad sprzętem komputerowym oraz zasobami sieciowymi. Niejednokrotnie jest to wyzwanie wymagające od przedsiębiorcy sporych nakładów finansowych. My jednak pragniemy dać Państwu rozwiązanie, które zredukuje koszty i zapewni usługi outsourcingowe IT na najwyższym poziomie. Szybki dostęp do pomocy specjalistów, który gwarantujemy, minimalizuje straty generowane przez awarie i przestoje. Oznacza również możliwość płynnego realizowania biznesowych zadań, co bez wątpienia przełoży się na zyski.

Zapewnij ciągłość pracy, szybką i skuteczną reakcję na zgłoszenie serwisowe, bezpieczeństwo danych oraz profesjonalne doradztwo w dziedzinach IT, nie ponosząc kosztów związanych z utrzymaniem działu IT.

Nasza firma świadczy usługi związane z kompleksową obsługą informatyczną firm na terenie Poznania i Wielkopolski.

Zapewniamy serwis sprzętu komputerowego i oprogramowania, administrację serwerami i siecią komputerową.

Gwarantujemy pomoc techniczną również w formie pomocy zdalnej – helpdesk.

 

Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji pod nr tel.: 61 657 62 25