Zajmujemy się przygotowywaniem projektów okablowania strukturalnego, a instalacja sieci komputerowej, telefonicznej czy systemów elektrycznych to jedna z naszych specjalności. Projektowanie i montaż sieci komputerowych (WiFi, LAN) to zadanie, które wymaga odpowiedniej wiedzy z branży IT i my, jako firma istniejąca od 2000 roku, tę wiedzę posiadamy.

Sieci internetowe i komputerowe

Budowa okablowania strukturalnego i systemów bezprzewodowych (np. WiFi) to jedno z głównych zadań naszego działu technicznego. Na co dzień nasze sieci strukturalne obsługują tysiące użytkowników, dostarczając Internet czy też zaawansowane rozwiązania internetowe. Świadczymy usługi dla odbiorców biznesowych, edukacyjnych oraz klientów indywidualnych.

Przygotowujemy i zakładamy także monitoring sieci WiFi, dzięki któremu będą Państwo mogli na bieżąco śledzić wysyłane i odbierane przez Was dane, co pozwoli na kontrolę transferu i jego limitu. W ofercie znajduje się także monitoring tradycyjny w wersji analogowej oraz cyfrowej, który dobrze sprawdza się we wszystkich ośrodkach użytku publicznego, takich jak np. szkoły czy urzędy.

Nasza firma ma siedziby w Poznaniu i Bydgoszczy, ale ekipa montażowa zapewni Państwu w pełni profesjonalną obsługę na terenie całego kraju.

Nasza oferta obejmuje m.in.

  • instalację okablowania strukturalnego oraz urządzeń pasywnych (kanały instalacyjne, gniazda, szafy krosownicze, patchpanele)
  • budowę oraz konfigurację bezprzewodowych mostów typu Bridge
  • montaż i konfigurację aktywnych urządzeń (routery, AccesPointy, switche, print serwery)
  • budowę systemów bezprzewodowych typu HotSpot opartych na stabilnych punktach dostępowych
  • integracje LAN-u z inną infrastrukturą (światłowodową, WAN, telefoniczną itp.)

Oferowany przez nas sprzęt aktywny światowych marek Cisco, TP-Link, D-Link, Linksys, Mikrotik i innych umożliwia stworzenie niezawodnych, kompletnych systemów internetowych. Dlatego budowa, montaż i projektowanie sieci komputerowych WiFi i LAN odbywa się tylko dzięki produktom, które gwarantują wykonanie sprawnych i funkcjonalnych systemów przewodowych lub bezprzewodowych.

Dodatkowo realizujemy:

  • projektowanie i montaż okablowań światłowodowych oraz teleinformatycznych (internet, telefon, TV)
  • budowa analogowych i cyfrowych systemów monitoringu CCTV. Realizujemy również zadania związane z konserwacją monitoringów: czyszczenie kamer, kalibracja obrazów, konfiguracja i serwis rejestratorów
  • projektowanie i montaż instalacji elektrycznych, rozdzielnic elektrycznych itp.
  • budowa radiowęzłów szkolnych, systemów nagłośnienia.
  • kompleksowy montaż nagłośnienia wszelakiego typu – w auli, sali gimnastycznej, boisku czy salach konferencyjnych.

Certyfikowany instalator okablowania strukturalnego BKT  Elektronik:

Chcąc pozostać wśród liderów podnosimy kwalifikację i rozszerzamy ofertę.

By sprostać tym wymaganiom sięgamy po coraz wyższe standardy dające odpowiednie parametry nie tylko na dziś ale też gwarancję na 25 lat. By to osiągnąć umiejętnie dobieramy i zestawiamy  ze sobą komponenty. Spełniwszy wszystkie założenia należy potwierdzić osiągnięty rezultat szczegółowymi pomiarami. To daje podstawę do udzielenia gwarancji systemowej przy współpracy z ośrodkiem certyfikującym BKT Elektronik. Gwarancja to aż 25-lat.

Potrzebujesz wycenę inwestycji ? Skontaktuj się z nami!

 

 

+48 61 657 6225 (Oddział Poznań)

608 656 364 (Kierownik działu technicznego)

 

 

biuro@tmp.pl