Przy projektowaniu tego typu rozwiązań, oprócz analizy typowo technicznych parametrów staramy się postawić w roli użytkownika końcowego – zarówno odbiorcy, jak i operatora. W ten sposób eliminujemy rozwiązania kłopotliwe czy też problemy, jakich mógłby niepotrzebnie doświadczyć użytkownik. Dzięki temu nasze rozwiązania to nie tylko idealnie dobrane elementy czy estetyka, ale również szeroko pojęta ergonomia przejawiająca się w takich aspektach, jak wygoda i prostota użytkowania. Naszą specjalnością jest montaż tablicy interaktywnej i projektora multimedialnego, a w szczególności modeli renomowanego producenta Qomo.

 

sale multimedialne 1
sale multimedialne 2

 

Każda proponowana tablica interaktywna to połączenie precyzji wykonania z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, co przekłada się na wysoki komfort użytkowania. Prócz typowych rozwiązań multimedialnych realizujemy również zlecenia związane z nagłośnieniem zarówno lokalnym (np. hale sportowe, sale gimnastyczne), jak i rozproszonym (np. systemy radiowęzłowe). Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie zarówno w placówkach szkolnych, jak i w salach konferencyjnych w biurach. Ułatwiają one przekazywanie oraz przyswajanie różnego rodzaju informacji – niezależnie, czy to w postaci tekstu czy grafik lub wideo.

 

sale multimedialne

 

Jako firma specjalizująca się w obsłudze jednostek oświatowych jesteśmy wiodącym na rynku wielkopolskim dostawcą kompleksowych rozwiązań – polecana jest zarówno tablica interaktywna Qomo, jak i każdy projektor multimedialny. Bogate doświadczenie w tej dziedzinie oparte jest o ponad kilkaset ukończonych instalacji wykorzystywanych na co dzień w salach lekcyjnych, wykładowych, konferencyjnych.

Planujesz zakup monitora, tablicy interaktywnej lub projektora multimedialnego? Zamów darmowy pokaz.