Metodami zabezpieczenia wizyjnego zajmujemy się od 17 lat. W tym czasie zaprojektowaliśmy od podstaw i wykonaliśmy kilkadziesiąt nowych instalacji oraz rozbudowaliśmy wiele już funkcjonujących. W tym systemy monitoringu stref otwartych, obiektów użyteczności publicznej, szkół, instytucji, prywatnych przedsiębiorstw oraz sklepów.

Każde zlecenie związane z tą dziedziną działalności traktujemy bardzo indywidualnie stawiając przede wszystkim na dokładną analizę potrzeb inwestora. W oparciu o wstępny zarys stawianych wymagań wykonujemy montaż systemów monitoringu, odpowiadających potrzebom danej firmy.

monitoring

Dodatkową usługą świadczoną w zakresie monitoringu jest konserwacja założonych kamer. Jest to bardzo ważne, szczególnie przy systemach zewnętrznych. Dzięki stosowanym przez nas metodom konserwacji tego typu urządzeń przemysłowych zapewniamy długi okres żywotności sprzętu.

W naszych realizacjach montujemy przede wszystkim kamery przemysłowe. W zależności od potrzeb klienta mogą to być urządzenia zapisujące tylko obraz, jak również te wyposażone w głośniki. Oprócz tradycyjnych rozwiązań wykorzystujemy w naszej pracy również nowinki techniczne (np. „inteligentne kamery skanujące”) nierzadko będąc pionierami rozwiązań, zachowując jednak najważniejszy stosunek jakości i możliwości do ceny.