Każdy rodzic oddający swoje dziecko do placówki oświatowej chce wierzyć, że jego pociecha jest bezpieczna i otoczona właściwą opieką. Nowoczesne systemy monitoringu pozwalają uwiarygodnić daną placówkę w oczach rodziców, a jednocześnie chronią zabudowania szkolne/przedszkolne i przynależący do nich teren przed stratami dóbr materialnych.

W związku z tym mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę wykonania instalacji profesjonalnego monitoringu IP,

który zapewnia bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa, dzięki wysokiej jakości obrazu.

 

Inwestując w tak nowoczesne rozwiązania zyskują Państwo:

Zalety monitoringu IP

W skład inwestycji wchodzą między innymi:

  • Rejestratory
  • Kamery wewnętrzne
  • Kamery zewnętrzna
  • Dyski HDD
  • Okablowanie, kanały oraz inne

Zestaw monitoringu IP

Kwota inwestycji określana jest po wykonaniu wizji lokalnej, na podstawie której sporządzona będzie oferta

 

Videodomofony dla Przedszkoli:

Videodomofon dla przedszkoli

 

Podstawowe elementy zestawu: 

zestaw wideodomofonu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Metodami zabezpieczenia wizyjnego zajmujemy się od 17 lat. W tym czasie zaprojektowaliśmy od podstaw i wykonaliśmy kilkadziesiąt nowych instalacji oraz rozbudowaliśmy wiele już funkcjonujących. W tym systemy monitoringu stref otwartych, obiektów użyteczności publicznej, szkół, instytucji, prywatnych przedsiębiorstw oraz sklepów.

Każde zlecenie związane z tą dziedziną działalności traktujemy bardzo indywidualnie stawiając przede wszystkim na dokładną analizę potrzeb inwestora. W oparciu o wstępny zarys stawianych wymagań wykonujemy montaż systemów monitoringu, odpowiadających potrzebom danej firmy.

 

 

monitoring

 

Dodatkową usługą świadczoną w zakresie monitoringu jest konserwacja założonych kamer. Jest to bardzo ważne, szczególnie przy systemach zewnętrznych. Dzięki stosowanym przez nas metodom konserwacji tego typu urządzeń przemysłowych zapewniamy długi okres żywotności sprzętu.

W naszych realizacjach montujemy przede wszystkim kamery przemysłowe. W zależności od potrzeb klienta mogą to być urządzenia zapisujące tylko obraz, jak również te wyposażone w głośniki. Oprócz tradycyjnych rozwiązań wykorzystujemy w naszej pracy również nowinki techniczne (np. „inteligentne kamery skanujące”) nierzadko będąc pionierami rozwiązań, zachowując jednak najważniejszy stosunek jakości i możliwości do ceny.