Canon gold partner

Od lat współpracujemy z firmą Canon. Dlatego też oferujemy różnorodny sprzęt informatyczny z zaplecza tej marki. Proponujemy Państwu różnego rodzaju projektory, a także drukarki, w tym drukarki wielofunkcyjne, które są kompatybilne z urządzeniami przenośnymi. Dostarczamy także materiały eksploatacyjne oraz potrzebne oprogramowania. Wchodzimy we współpracę z wieloma firmami czy placówkami edukacyjnymi, dlatego też prowadzimy usługi z zakresu dzierżawy sprzętu informatycznego i technologicznego.

Krótko mówiąc, Canon to jeden z największych i najbardziej znanych producentów sprzętu biurowego, w tym drukarek i materiałów eksploatacyjnych. Wybór rozwiązania japońskiej firmy to gwarancja jakości produktów oraz szerokiej gamy urządzeń i akcesoriów.  W ofercie firmy znajdują się drukarki atramentowe, laserowe oraz wielofunkcyjne, które umożliwiają drukowanie, skanowanie i kopiowanie dokumentów w jednym urządzeniu. Wszystkie drukarki Canon charakteryzują się wysoką jakością druku i łatwością obsługi.

Firma Canon oferuje również szeroką gamę materiałów eksploatacyjnych, takich jak atramenty, tonery, papiery i taśmy igłowe. Jako partnerzy biznesowi możemy zaoferować je Państwu w wyjątkowo przystępnych cenach oraz zapewnić krótki czas realizacji zamówień. Wszystkie te produkty są wysokiej jakości i specjalnie dopasowane do konkretnych modeli drukarek, aby zapewnić najlepsze rezultaty podczas drukowania.

 

Canon i-SENSYS – czytelne protfolio produktów w wersji PDF

 

Gold partner 2022 Canon