Z radością ogłaszamy naszą najnowszą promocję, która sprawi, że nie tylko będziesz w stanie wydrukować wszystkie letnie wspomnienia, ale także otrzymasz darmowe gadżety na plażę! Już teraz zakup drukarki w naszym sklepie to nie tylko drukowanie, ale także przygotowanie się do wspaniałego wypoczynku na plaży.

Wakacje są czasem, kiedy możemy odprężyć się, cieszyć słońcem i spędzać czas na plaży. W naszym sklepie chcemy, abyście byli przygotowani na relaksujące dni pełne przyjemności. Dlatego w ramach tej promocji oferujemy kilka fantastycznych gratisów, które idealnie wpisują się w letni klimat.

Wybór darmowych gadżetów:

  • Ręcznik plażowy: Warto mieć pod ręką wygodny i kolorowy ręcznik plażowy, który zapewni ci przyjemność i komfort na piasku.
  • Ręcznik okrągły: Jeśli szukasz czegoś bardziej nietypowego, to mamy dla ciebie fantastyczną propozycję – ręcznik okrągły. Dzięki swojemu unikalnemu kształtowi, stanie się on prawdziwą ozdobą na plaży i przyciągnie uwagę innych wczasowiczów.
  • Leżak plażowy: Jeśli marzysz o pełnym relaksu podczas wakacji, leżak plażowy będzie idealnym dodatkiem do Twojego wyposażenia.
  • Parasol: Ochrona przed palącym słońcem jest niezwykle ważna dla naszego zdrowia. Dlatego też w ramach promocji oferujemy parasole plażowe, które zapewnią ci cień i ochłodę w najgorętsze dni.
  • Butelka na wodę: Podczas letnich aktywności na plaży nie zapominaj o nawodnieniu. Dlatego do każdej drukarki dodajemy praktyczną butelkę na wodę, która pomoże ci utrzymać odpowiedni poziom nawodnienia i zapobiec odwodnieniu.

Poniżej lista urządzeń objętych promocją:

Urządzenia atramentowe:

Canon MAXIFY GX3040
Canon MAXIFY GX4040
Canon MAXIFY GX5040
Canon MAXIFY GX6040
Canon MAXIFY GX7040

Urządzenia laserowe:

Canon i-SENSYS MF651cw
Canon i-SENSYS MF655cdw
Canon i-SENSYS MF657cdw
Canon i-SENSYS MF752cdw
Canon i-SENSYS MF754cdw
Canon i-SENSYS LBP673cdw
Canon i-SENSYS MF552dw
Canon i-SENSYS MF553dw

 

Gadżety plażowe od firmy TMP