Wszyscy uwielbiamy wysoką jakość. Tak samo jest przy wyborze urządzenia drukującego.
W obecnych czasach oprócz wysokiej jakości cenimy sobie również ekonomię. Takie właśnie rozwiązanie znajdziemy w urządzeniach Canon z serii MegaTank.

Dodatkowo teraz, przy zakupie urządzenia z serii Canon MegaTank można skorzystać z wyjątkowej oferty jaką jest ZWROT NAWET DO 300 ZŁ.!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami, oraz warunkami promocji (dostępne również na stronie: https://www.canon.pl/offers/megatank/ )

Nasi Specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania: https://tmp.pl/kontakt/

Cash back w TMP

 Jak skorzystać z promocji?

  1. Kup produkt/-y objęte promocją w okresie 10.02.2023 – 16.04.2023;
  2. Promocja obowiązuje wyłącznie w wybranych sieciach sprzedaży.
  3. Wytnij z opakowania produktu kod kreskowy i numer seryjny (informacja jak znaleźć numer seryjny i kod EAN znajduje się poniżej). Prześlij kolorowy skan lub zdjęcie wyciętego kodu poprzez formularz zgłoszeniowy.
  4. Zarejestruj zakup poprzez formularz zgłoszeniowy nie później niż do 16.05.2023 r.
  5. Niniejsza promocja łączy się z innymi okresowymi promocjami Canon. Oznacza to, że możesz zarejestrować zakupiony produkt w niniejszej promocji, jak również w innych trwających promocjach. Sprawdź aktualne promocje.

Pamiętaj!

  • Każda osoba/firma może wziąć udział w promocji maksymalnie dwa razy, zgłaszając nabycie maksymalnie 2 sztuk dowolnych produktów promocyjnych oraz uzyskać w całym okresie promocji rabat promocyjny za te 2 produkty.
  • Promocją objęte są produkty zakupione w oryginalnych opakowaniach, na których znajduje się numer EAN i numer seryjny produktu. Nie są objęte promocją produkty pochodzące z rozpakowania oryginalnych zestawów (białe pudełka).
  • Promocją objęte są wyłącznie produkty fabrycznie nowe. Promocją nie są objęte produkty pochodzące ze sprzedaży wtórnej (komisowej lub podobnej).

Drukarki Canon objete promocja