Drukarki Canon MAXIFY GX to nie tylko gwarancja wysokiej jakości wydruków, ale również wydajności i ekonomiczności. Teraz, przy zakupie dowolnego modelu z serii GX3040, GX4040, GX5040, GX6040 lub GX7040, otrzymasz nie tylko drukarkę, ale także zestaw prezentów, które pomogą Ci lepiej przygotować się do nowego roku szkolnego.

Co znajdziesz w naszym zestawie „Back to School”?

  1. Kalkulator naukowy – Niezbędne narzędzie do matematycznych obliczeń, które przyda się zarówno na lekcjach, jak i podczas rozwiązywania domowych zadań.
  2. Ryza papieru – Żaden druk nie obejdzie się bez odpowiedniego papieru, a ryza papieru zapewni Ci dużo wydruków, abyś mógł swobodnie wykorzystać swoją nową drukarkę przez cały rok.

 

Nie zwlekaj! Promocja „Back to School” trwa ograniczony czas, więc warto skorzystać z tej okazji już teraz. Wybierz jeden z modeli Canon MAXIFY GX i otrzymaj zestaw prezentów, który ułatwi Ci pracę i naukę. To nie tylko inwestycja w drukarkę, ale również w Twój rozwój edukacyjny.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziesz pełną ofertę drukarek Canon oraz więcej informacji na temat promocji. Niech nowy rok szkolny będzie pełen wydajności i sukcesów dzięki Canon!

Śpiesz się, oferta ważna do 30.09.2023r. Nie przegap okazji na zakup drukarki i fantastycznych prezentów!

Dla naszych klientów dbamy o to, by powrót do szkoły był łatwiejszy i bardziej przyjemny. Canon – Twój partner w nauce i pracy!