Marzec miesiącem kobiet w TMP!

W TMP świętujemy nie tylko Dzień Kobiet ale cały miesiąc! Z tej okazji, chcielibyśmy uczcić wszystkie niezwykłe kobiety oferując promocję, która będzie idealnym prezentem dla każdej pracującej damy, aktywnej studentki czy pasjonatki nowych technologii.

Co oferujemy?

W naszym sklepie, przygotowaliśmy wyjątkową promocję na drukarki Canon, które z pewnością ułatwią codzienne obowiązki każdej aktywnej kobiety. W ramach naszej promocji, przy zakupie drukarki Canon i-Sensys MF842Cdw, otrzymasz możliwość nabycia stylowej, czerwonej drukarki Canon MG3650S za jedyne 1 zł!

Dlaczego warto skorzystać z tej oferty?

Drukarka Canon i-Sensys MF842Cdw to nie tylko wyjątkowo funkcjonalne urządzenie, które zapewni Ci szybkie i bezproblemowe drukowanie dokumentów, ale także idealne narzędzie dla kobiet, które potrzebują efektywnie zarządzać swoim czasem. Dzięki niej, możesz szybko wydrukować dokumenty zarówno w biurze, jak i w domu bez konieczności czekania w kolejce czy martwienia się o jakość wydruku.

Dodatkowo, czerwona drukarka Canon MG3650S to nie tylko praktyczne urządzenie, ale również stylowy dodatek do każdego biura czy domowego biurka. Dzięki niej, Twoje dokumenty nabiorą nowego, eleganckiego wyglądu, a Ty będziesz mogła wyrazić swoją kreatywność nawet poprzez wydruki codziennych dokumentów.

Jak skorzystać z promocji?

Promocja jest dostępna w naszym sklepie przez cały Marzec, więc masz mnóstwo czasu na skorzystanie z tej wyjątkowej oferty. Wystarczy, że złożysz zamówienie na drukarkę Canon i-Sensys MF842Cdw i poinformujesz nas o chęci skorzystania z tej promocji. My dodamy drukarkę do Twojego zamówienia a Tobie pozostaje cieszyć się zakupami w TMP.

Zapraszamy do skorzystania z tej promocji oraz życzymy wszystkim kobietom sukcesów, spełnienia marzeń oraz codziennej inspiracji!

 

 

Dzień kobiet w TMP