Zakup dowolnej drukarki Canon MAXIFY GX3040, GX4040, GX5040, GX6040, lub GX7040 daje ci prawo do wyboru jednego z dwóch upominków:

  1. Kalkulator Naukowy Canon: Jeśli jesteś osobą, która potrzebuje niezawodnego narzędzia do matematyki, nauki czy biznesu, to kalkulator naukowy Canon jest dla ciebie! Wykonany z najwyższą precyzją, pozwoli ci wykonywać skomplikowane obliczenia z łatwością.
  2. Papier do drukowania (5 ryz): Jeśli jesteś gotów na jeszcze więcej wydruków, mamy coś dla ciebie. Odbierz 5 ryz papieru Canon yellow label, który zapewni ci doskonałe wyniki przy każdym wydruku. Nie martw się o brak papieru – teraz masz go pod dostatkiem!

Dlaczego warto wybrać drukarki Canon MAXIFY GX? To proste:

  • Wysoka jakość druku: Drukarki Canon MegaTank oferują niezwykle ostre i kolorowe wydruki, które zachwycą twoje oczy.
  • Niski koszt wydruku: Dzięki zbiornikom z atramentem o dużej pojemności, koszty drukowania zostaną znacznie zredukowane.
  • Wydajność i niezawodność: Canon to marka, na którą możesz polegać. Nasze drukarki są niezawodne i wydajne.

Nie zwlekaj! To unikalna okazja na zakup doskonałej drukarki Canon MAXIFY MegaTank i odbiór fantastycznego prezentu. Promocja jest ograniczona w czasie, więc warto się spieszyć.

Zrób prezent dla siebie lub swojego biura! – ciesz się doskonałą jakością druku dzięki drukarkom Canon. Promocja trwa do 31.10.2023r.

 

Canon Maxify - nowa promocja