Wyjątkowa okazja! Kup wybrane urządzenie Canon MAXIFY GX i  otrzymaj bon podarunkowy do Empik o wartości 50 zł!

Ciesz się doskonałą jakością druku i oszczędzaj przy każdym wydruku! Teraz, przy zakupie rewelacyjnego urządzenia atramentowego megatank Canon z serii GX, otrzymasz bon podarunkowy o wartości 50 zł, który możesz wykorzystać na dowolny zakup w Empik!

Dlaczego Canon Maxify z serii GX?

  • BARDZO NISKIE KOSZTY EKPLOATACJI: Oszczędzaj przez cały okres eksploatacji drukarki dzięki ekonomicznym uzupełnianym zbiornikom na atrament, które znacznie obniżają całkowity koszt posiadania i koszt wydruku jednej strony. Zwiększ wydajność druku w trybie ekonomicznym i drukuj nawet 1,5 raza więcej stron przy takiej samej ilości atramentu.
  • Niewielkie rozmiary, prosta łączność i łatwy dostęp do wymienianych przez użytkownika kaset konserwacyjnych sprawiają, że drukarki serii MAXIFY GX to idealne urządzenia wysokonakładowe o wysokiej wydajności dla wymagających pracowników domowych i hybrydowych.
  • Doskonała, biznesowa jakość wydruków.
  • Łatwa w użyciu i obsłudze.

Dodatkowy Bonus – Bon podarunkowy do EMPIK o wartości 50 zł!

Przy zakupie naszej drukarki Canon MAXIFY GX otrzymasz bon podarunkowy, który pozwoli Ci jeszcze bardziej dostosować swoje doświadczenie drukowania! To doskonała okazja, aby uzupełnić swoje zapasy papieru, zaopatrzyć się w nowoczesne akcesoria, lub uzupełnić swoje biuro o ciekawe materiały z oferty Empik.

Jak Skorzystać z Oferty?

  1. Zwróć się do nas, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę
  2. Dokonaj zakupu i ciesz się z nowego urządzenia.
  3. Zrealizuj otrzymany bon w salonach Empik lub na www.empik.com

Nie przegap tej wyjątkowej szansy! Już teraz zainwestuj w doskonałą drukarkę atramentową i ciesz się dodatkowymi korzyściami!

 

TMP Bon za zakup drukarek atramentowych