Serwis drukarek Poznań, naprawa drukarek Poznań.

Posiadamy ponad 17-letnie doświadczenie w naprawie, konserwacji, wsparciu i renowacji wszystkich typów drukarek biznesowych. Oferujemy szeroki zakres usług naprawczych drukarek.

Potrzebujesz drukarkę na czas naprawy ? Możemy zaoferować bezpłatną drukarkę na czas naprawy.

Dostarcz drukarkę do nas lub odbierzemy ją od Ciebie możliwe też, że uda się wykonać naprawę na miejscu.

Co naprawiamy ?

Drukarki laserowe, urządzenia wielofunkcyjne MF

Specjalizujemy się w naprawie wszystkich typów drukarek laserowych biurowych. Od małych samodzielnych drukarek mono-laserowych do dużych wielofunkcyjnych, wielofunkcyjnych urządzeń sieciowych (drukowanie, skanowanie, kopiowanie, faksowanie) nasi inżynierowie mają bogatą wiedzę oraz ogromne repozytorium części zamiennych do drukarek, aby zapewnić, że drukarka jest gotowa do pracy!

Kopiarki mono oraz kolor.

W ramach naszych usług proponujemy naprawę, konserwację kopiarek korowych oraz mono znanych marek dostępnych na rynku polskim. Realizujemy przeglądy okresowe kopiarek. Posiadamy autoryzację firmy Canon uprawniającą nas do obsługi serwisowej i sprzedaży kopiarek.

Drukarki atramentowe

Ze względu na coraz niższe ceny wymiany maszyn nie jesteśmy w stanie zaoferować ekonomicznej naprawy małych drukarek atramentowych dla użytkowników domowych. To dlatego, że minimalny koszt naprawy często zbliżony jest do ceny nowego sprzętu. W takich sytuacjach rekomendujemy naszym klientom zakup nowej drukarki. Naprawa drukarek atramentowych zalecana jest w przypadku droższych profesjonalnych urządzeń.

Dostarcz drukarkę do nas lub odbierzemy ją od Ciebie możliwe też, że uda się wykonać naprawę na miejscu.