Z wielką przyjemnością przedstawiamy nowość, która pojawiła się w naszym sklepie.

Jest to wszechstronne urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA TS5350, które pozwoli zaoszczędzić czas i zredukować koszty zarówno w domu, jak i małej firmie. Wysoka ekonomia pracy i energooszczędność idą w parze jakością, oraz szybkością zarówno kopiowania, skanowania, jak i wydruku. Co więcej, dzięki pojemnemu podajnikowi papieru jest zawsze gotowa do pracy, a wymiana i serwis eksploatacyjny są bajecznie proste.

TYLKO TERAZ, aż do wyczerpania zapasów, przy zakupie urządzenia Canon PixmaTS5350 GRATIS kamerka internetowa lub wybrane słuchawki Esperanza Libero / Titnaum Liberty!

Minimalizm z kreatywnym akcentem

Naklejki, magnesy i rękodzieło – uwolnij swoją kreatywność dzięki szerokiej gamie nośników i aplikacji. Dzięki łatwym połączeniom, uproszczonemu wyświetlaczowi OLED, paskowi diod stanu i najwyższej klasy kasetom FINE ta elegancka drukarka stanowi doskonałe rozwiązanie dla użytkowników smartfonów.

 

Własny styl dzięki serii Canon PIXMA TS5350

Przekształć swój kolejny projekt za pomocą aplikacji Easy-PhotoPrint Editor, Creative Park i Message In Print, a następnie wypróbuj dwustronne matowe nośniki i naprasowanki.

 

Inteligentna praca i opcje łączności

Aplikacja Canon PRINT umożliwia drukowanie, skanowanie, kopiowanie i łączenie się z kontami na Facebooku i Instagramie oraz innymi kontami w chmurze**, a dzięki usługom AirPrint (iOS) i Mopria (Android) można drukować z pominięciem aplikacji.

 

Uwolnij swoją kreatywność

Użyj 45 wbudowanych wzorów do zaprojektowania albumu z wycinkami lub własnego papieru do pakowania. Dzięki aplikacji firmy Canon Easy-PhotoPrint Editor dla systemów iOS i Android możesz wykorzystać swoją kreatywność.

 

Najlepsze wyniki

Kasety FINE z atramentem ChromaLife100\

 

Łączność bezprzewodowa

Aplikacja Canon PRINT, usługi AirPrint (iOS) i Mopria (Android)

 

Łączenie i dopasowywanie

2-kierunkowe podawanie papieru

 

Oszczędzanie papieru

Automatyczne drukowanie dwustronne

 

Proste sterowanie

Wyświetlacz OLED o przekątnej 1,44 cala, przycisk QR, połączenie bezprzewodowe

 

Podgląd stanu

Pasek diod stanu

Łatwe wkładanie papieru

Automatyczne wykrywanie szerokości papieru

 

Drukowanie zdjęć bez obramowania

Zdjęcia 10 × 15 cm w zaledwie 36 sekund