TMP s.c. jest firmą, która od wielu lat pomaga swoim Klientom chronić dane osobowe przy zachowaniu zgodności z przepisami prawa, standardami wynikającymi z norm branżowych oraz dobrymi praktykami. Doświadczenie i zaufanie zdobywaliśmy świadcząc usługi na rzecz podmiotów prowadzących działalność gospodarczą oraz instytucji publicznych, w tym organów administracji, a w szczególności jednostek oświatowych.
Naszym atutem jest to, iż realizując zadania w zakresie ochrony danych osobowych koncentrujemy się na zapewnieniu zgodności z aktualnie obowiązującymi regulacjami prawnymi, nie zapominając przy tym o wsparciu informatycznym, a co ważne pomagamy wdrażać rekomendowane rozwiązania, dzięki czemu realizowane przez nas usługi są spójne i kompleksowe, a wyróżnia je skuteczność.
Cechuje nas elastyczność i zrozumienie różnorodności Państwa potrzeb, zatem decydując się na współpracę z nami mają Państwo możliwość dokonania wyboru takiego modelu, który będzie najlepiej dostosowany do Państwa organizacji i oczekiwań.