Swobodna rozmowa w każdym języku?Translator Vasco M3

z tym urządzeniem to proste!

 

Tłumaczenie mowy w ponad 70 językach

Bezpłatny i nielimitowany Internet w urządzeniu NA ZAWSZE

Dokładność tłumaczeń na poziomie 96%

Możliwość tłumaczenia tekstu prosto ze zdjęć

Tłumaczenie rozmów telefonicznych

Tłumacz konferencji i spotkań

 

 

Wychodząc na przeciw obecnej sytuacji, oraz mając na uwadze bariery językowe, z którymi przychodzi się nam mierzyć, przedstawiamy Państwu NOWOŚĆ w naszej ofercie. Elektroniczny translator mowy, który ułatwi komunikację w różnych językach.

 

Jak to działa?

 

Wystarczy włączyć translator elektroniczny, wybrać dwa języki rozmowy i mówić płynnie po angielsku, niemiecku, czy nawet ukraińsku! Niezwykle przydatne w obliczu obecnych wyzwań.

Urządzenie zapewnia niespotykaną dotąd precyzję tłumaczeń, sięgającą aż 96%. Dzięki temu mogą Państwo porozumiewać się z obcokrajowcami bez najmniejszych przeszkód i pozostawić bariery językowe w tyle.

Dwa super czułe mikrofony Translatora Vasco M3 pozwalają w czasie rzeczywistym bardzo dokładnie rozpoznać co mówisz i przetłumaczyć mowę bez błędów na język zrozumiały przez naszego rozmówcę. Wynik naszego tłumaczenia od razu pokaże się na ekranie i popłynie z głośników urządzenia bez żadnych opóźnień

Spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Wykonano go z najwyższej jakości materiałów, odpornych na zniszczenie. Nowoczesny i poręczny kształt umożliwia bezproblemową obsługę urządzenia przy pomocy jednej ręki, a niewielki rozmiar zachęca go do zabrania wszędzie – w podróż służbową, na wakacje, czy na zajęcia w szkole!

Dzięki wbudowanemu wysokiej jakości modułowi aparatu nie trzeba już więcej przepisywać tekstów ze znaków, menu w restauracji, czy tekstów z podręczników. Teraz wystarczy tylko zrobić zdjęcie, a tłumacz automatycznie odszuka tekst na zdjęciu i przetłumaczy na wybrany przez Państwa język w mgnieniu oka.

 

Zapraszamy do kontaktu

TMP usługi informatyczne